Home
Email
Oferta O nas Dlaczego my Porady Zakupy Regulamin Kontakt FAQ Pomoc
 
 
  • wieszaki
  • komody
  • szafy
  • szafki
  • biurka
  • półki
  • lustra
  • inne
  • nowości
 
  • łazienka
  • salon
  • kuchnia
  • przedpokój
  • sypialnia
     
 
Dążąc do osiągnięcia przez Państwa całkowitego zadowolenia i satysfakcji z naszych produktów i obsługi, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesyłanie nam opinii i komentarzy również, a może zwłaszcza tych krytycznych. Dzięki temu dołożymy wszelkich starań aby współpraca z nami stała się przyjemnością, a produkty cieszyły wyglądem i dawały radość z codziennego użytkowania.
 
 
Wszystkim polecam, kontakt świetny, przedmiot zgodny z opisem przesyłka super zapakowana. Jeszcze raz POLECAM!!

Piotr, woj. wielkopolskie

Pan Piotr zakupił: WIESZAK SO70SZ

 
 

Współpraca przebiegła nam bardzo pomyślnie, komoda, którą dostałam szybko po złożeniu zamówienia była zgodna z opisem, a stały kontakt telefoniczny z Właścicielem firmy bardzo usprawnił realizację zamówienia. Najważniejsze w tym wszystkim jest moje szczere zadowolenie z otrzymanej przesyłki, gdyż komoda wygląda wspaniale! Serdecznie dziękuję za współpracę i polecam firmę wszystkim klientom, nie zastanawiajcie się!

Iwona, woj małopolskie

Pani Iwona zakupiła: KOMODA WERMINA

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieszak otrzymałam, jest super.. Bardzo sprawnie i profesjonalnie prowadzony sklep. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.

Elżbieta, woj mazowieckie

Pani Elżbieta zakupiła: WIESZAK SSC 100 SZ

 

Bardzo dziękujemy za dostarczenie zamówionego wieszaka. Wszystko jest w porządku.

Magdalena, woj małopolskie

Pani Magdalena zakupiła: WIESZAK ND60C

 

Właśnie odebrałam przesyłkę. Wszystko w porządku (wymiary wieszaka, jakość produktu).
Dziękuję serdecznie. Jestem bardzo zadowolona.

Sylwia, woj małopolskie

Pani Sylwia zakupiła: WIESZAK SP35

 

Dzięki serdeczne przesyłka doszła cała Jest super zrobiona Pozdrawiam

Robert, woj mazowieckie

Pan Robert zakupił: WIESZAK BW90S

 

Witam! Ja w firmie Palaramoni zamawiałem dużą szafę i jeszcze większą komodę, w stylu retro, wszystko to szło do łazienki. Na początku baliśmy się ,że to chyba duże wyzwanie dla firmy, bo tu przeważnie małe szafeczki i wieszaki. A jeszcze meble tak przez Internet kupować trochę w ciemno -to już przesada. Ale firma stanęła na wysokości zadania i zrobiła meble PO PROSTU CUDOWNE - PERFEKCYJNIE WYKONANE ! Od dzisiaj firma Palaramoni jest naszą firmą z którą będziemy meblować dalej nasz dom !

Pozdrawiam! stały klient z  Krakowa

Pan Paweł zakupił: KOMODA DELFINA SZAFA DELFINA

 

Jestem bardzo zadowolona z produktów wykonanych przez firmę Palaramoni. Realizacja przebiegała bardzo profesjonalnie: stały kontakt mailowy, fachowa pomoc w projekcie, funkcjonalne rozwiązania końcowe przy montowaniu produktów. Zamówienie było realizowane na odległość i pod wymiar, mimo to wszystko idealnie pasowało. Dużym zaskoczeniem były załączone do przesyłki potrzebne wkręty, kołki i inne mechanizmy. Polecam wszystkim skorzystanie z  usług Firmy a na pewno będą zadowoleni z podejścia i jakości oferowanych przez nich produktów.
Dziękuję bardzo za współprace !

Anna, woj. Mazowieckie


Pani Anna zakupiła: HAXIMA KOMODA HAXIMA SZAFKA WISZĄCA

 

Super kontakt. Jestem bardzo zadowolony. Zamówienie było konsultowane cały czas i zaskoczyło mnie profesjonalne podejście w projektowaniu i ostatecznym przedstawieniu propozycji. Cala korespondencja odbywała się na odległość. Transport perfekcyjny mimo dużych gabarytów wszystko super zabezpieczone. Meble przygotowane do montażu z całym asortymentem dodatkowym i fachowym opisem. Wykonanie pierwsza klasa wszystko co do milimetra pasowało idealnie. Bardzo miły kontakt i pełna satysfakcja . 
Dziękuje za współprace i SERDECZNIE POLECAM innym

Wojciech, woj. łódzkie

Pan Wojciech zakupił: HAXIMA PLUS TERAMINA

 

Wieszak odebrany, jest super, wygląda lepiej niż się spodziewałem:)
dzięki

Mariusz, woj. warmińsko-mazurskie

Pan Mariusz zakupił: WIESZAK SO 70SZ

 

Jestem bardzo zadowolona. Wieszak jest bardzo ładny (wygląda lepiej niż na zdjęciu), solidny. Świetna komunikacja z Firmą- także w weekend. Po 6 dniach (wliczając weekend) od złożenia zamówienia produkt był już u mnie. Gorąco polecam.

Monika, woj. małopolskie

Pani Monika zakupiła: WIESZAK ND 60C

 

Po dwóch tygodniach od zamówienia zestaw był już u mnie w domu. Wszystko bardzo starannie wykonane. Widać że to są produkty ręcznie wykonane znacznie ładniejsze i oryginalniejsze od seryjnych. Chcę dodać, że wielu moich gości zwróciło uwagę na meble w mojej łazience. Producent udzielił 24 miesięcznej gwarancji ale gołym okiem widać, że tak solidny produkt posłuży o wiele dłużej.

Marcin, woj. śląskie

Pan Marcin zakupił: ZESTAW MEBLI FURAMOSA

 

Rewelacyjny i bardzo rzetelny kontakt. Świetna komunikacja między Firmą Palaramoni a klientem, dopracowywanie każdego szczegółu  nawet w weekend.
Szybki i profesjonalny kontakt. Produkt najwyższej jakości tak jak zapewnia producent. Dostawa na czas, produkt przygotowany do wysyłki  starannie, tak aby żaden z elementów nie uległ zniszczeniu.
Pomimo ryzyka kupna przez Internet, jestem bardzo zadowolona i myślę, że lepszego produktu nie mogłam sobie zamarzyć. W pełni spełnił on moje oczekiwania a nawet więcej. Szafka jest cudna i będzie ozdobą mojej łazienki.

Dziękuję i Pzdr


Patrycja woj. mazowieckie

Pani Patrycja zakupiła: KOMODA MAXIMA

 

Wieszak został wykonany w tydzień wg wymiarów podanych przeze mnie. Mogłam również wybrać kolor zawieszek. Jestem zadowolona z wieszaka ponieważ jest on bardzo ładny i praktyczny.

Pozdrawiam

Magda woj, małopolskie

Pani Magda zakupiła: WIESZAK SSC 100SZ

 

Szybka dostawa, bardzo ładny wieszak, atrakcyjna cena i miły kontakt ze Sprzedającym.

Anna woj. lubuskie

Pani Anna zakupiła: WIESZAK STB 62 BB

 

Zakupiłem już drugi wieszak i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Wieszak jest ładniejszy niż na zdjęciu. Bardzo solidny i starannie wykończony.

Marek woj. świętokrzyskie

Pan Marek zakupił: WIESZAK SSC 100SZ

 

 
  Katalog SEO
Projekt i realizacja - "Palaramoni"
home home